Psikoloji

ACT'İ Kolay Öğrenmek

Daha az gerginlik yaşamayı ve işlerinizi daha keyifle yapmayı istemez miydiniz? O zaman Kabul ve Kararlılık Terapisi (Acceptance and Commitment Therapy-ACT) ile ilgilenen dünya çapındaki binlerce tera..

80,00TL KDVsiz: 80,00TL

Ahlak Eğitimi / Tehzibu'l-Ahlak

Ahlâk felsefesi deyince ilk akla gelen eserlerden biri İbn Miskeveyh'in Tehzibu'l-Ahlâk'ıdır. İslâm dünyasında kaleme alınan bir çok ahlâk kitabı için bu eser, bir "ilkörnek eser" olmuştur. "Gazz..

42,00TL KDVsiz: 42,00TL

Aile Terapisi Kavramlar ve Yöntemler

Bu alanda tartışmasız klasik kabul edilen elinizdeki kitapta aile terapisi sadece tarihsel arka planı ve dayandığı kuramlarla değil, özellikle klinik uygulamlara yapılan vurguyla bütün yönleriyle ince..

90,00TL KDVsiz: 90,00TL
ANKSİYETE BOZUKLUKLARI ve FOBİLER
Sale
-30%

ANKSİYETE BOZUKLUKLARI ve FOBİLER

Yayınevimiz Psikoterapi serisine gösterilen yoğun ilgi sonucu Anksiyete Bozuklukları ve Fobiler adlı eserimizin yeni bir baskısını daha yapmak, bizimle beraber bu heyecanı paylaşan ve gittik..

56,00TL 80,00TL KDVsiz: 56,00TL

ANKSİYETE VE DEPRESYONDA METAKOGNİTİF TERAPİ

"İnsanlarla işlev bozucu düşünme kalıpları üzerine çalışırken zorlanan bir klinisyen olarak, Well’in metotlarının yararlılığını takdir ediyorum.Metakognitif Terapi (MKT) hem hastanın hem de terapistin..

85,00TL KDVsiz: 85,00TL

Annem Ve Hayatın Anlamı

Yalom bu kitapta psikoterapi ve hayatın anlamını arama çabasında kendisinin ve hastalarının yaşadığı deneyimleri konu ediyor. Ölümünden birkaç yıl sonra düşlerine giren kendi annesi; ölümcül bir kanse..

40,00TL KDVsiz: 40,00TL

BAĞLANMA KURAMI

Masterson’ın kişilik bozukluklarına dair 40 yıllık klinik deneyimleri sonucunda ortaya çıkan bu kitap, Masterson yaklaşımının geldiği son noktayı göstermesi bakımından zirvede yer almaktadır. Kitap, M..

65,00TL KDVsiz: 65,00TL

Bilişsel Davranışçı Çift ve Aile Terapisi

Bu kitap çiftler ve ailelerle yapılan güncel bilişsel davranışçı terapi yöntemlerini içeren bir kılavuz niteliğindedir. Alana yönelik çalışan terapistler için, çiftler ve ailelerdeki değişimin mekaniğ..

54,00TL KDVsiz: 54,00TL

Bilişsel Davranışçı Çift ve Aile Terapisi - Atölye Çalışması Metinleri

Bilişsel Davranışçı terapi alanındaki önde gelen uzmanlardan biri ve seçkin bir klinisyen olan Dr. Dattilio, son dönem araştırmalarla klinisyen dehasını bir araya getirmektedir. Esasında bireyler için..

60,00TL KDVsiz: 60,00TL

Bilişsel Psikoloji

Klasik bilişsel-davranışçı yaklaşımla günümüzün fizyoloji odaklı yaklaşımı arasında başarılı bir denge kuran bu kitap, bilişsel psikolojinin “beyin ve biliş”, “algı”, “dikkat”, “belek”, “imgeleme”, “d..

115,00TL KDVsiz: 115,00TL

BİLİŞSEL TERAPİ VE DUYGUSAL BOZUKLUKLAR

Son yıllarda duygusal bozukluklar konusu büyük bir ilgi görmüş ve popülerlik kazanmıştır. Bu yoğun ilgiyi popüler magazin dergilerinin içeriklerinde ve en çok satan kitap listelerinde bariz bir şekild..

65,00TL KDVsiz: 65,00TL

BİLİŞSEL TERAPİDE DİRENCİN AŞILMASI

Eser, psikoterapide direncin önemi hakkında kısa bir girişle başlıyor. Birinci kısımda yazar, psikoanalitik, davranışçı ve (geleneksel) bilişsel ekollerde direncin nasıl tanımlandığı üzerinde duruyor...

80,00TL KDVsiz: 80,00TL
1 den 12 e 77 (7 sayfa) ürün gösteriliyor